فروش به همکارمشتری و همکار گرامی بخش فروش عمده لوازم جشن هورا،
 لطفا قبل از ورود به پرتال فروش عمده ، موارد زیر را مطالعه بفرمایید.
 

* اغلب کالاها  به صورت پیشفرض دارای حداقل میزان فروش میباشند،یعنی یک محصول برای ثبت سفارش  تعداد 6 ، 10 ، 12 یا  بیشتر را دارد.
* خروج سفارشات از انبار توزیع به پست ،بستگی به شلوغی و خلوتی انبار در زمان ثبت سفارش شما دارد که بین 2 الی 5 روز کاری ارسال خواهد شد.
* تمامی سفارشات ارسال از تهران به شهرستان ها تا درب فروشگاه شما رایگان انجام خواهد شد.

 * برای ثبت سفارش ، فاکتور شما میبایست به میزان حداقل  4  میلیون تومان رسیده باشد .در غیر اینصورت پرتال سفارش شما را ثبت نمیکند.
* تسویه فاکتورها به صورت نقد میباشند که در پایان سفارش میتوانید به صورت گزینه کارت به کارت ،پرداخت را انجام دهید.در حال حاضر پرداخت به صورت چک میسر نمی باشد.
* همراه بار ،فاکتور کاغذی ارسال خواهد شد.
*  برای راحت پیدا کردن وب سایت در دفعات دیگر،بعد از ورود ،روی دکمه نصب برنامه کلیک کنید تا یک میانبر کم حجم از سایت را در صفحه کامپیوتر یا موبایل خود ایجاد کنید.
* مشتریانی که برای اولین بار از سایت خرید میکنند.کد تخفیف hura@ir  را وارد کنند تا مشمول تخفیف 6 درصدی خرید اول شوند.

*کاربران جدید بعد از ورود به پرتال ،روی دکمه ثبت نام زده (شماره موبایل و نام )خود را وارد کنند و پس از دریافت کد پیامکی، میتوانند دسترسی به قیمت های عمده را داشته باشند.
*بعد از ثبت نام در بخش پرتال عمده ،امکان حذف کاربری و یا برگشت به حالت خرده فروشی مقدور نیست.لذا از یک نام کاربری دیگر استفاده کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید.
امیدواریم که بتوانیم در این مجموعه، محصولاتی با کیفیت ، قیمت مناسب و ارسال سریع را برای مشتریان گرامی ارائه دهیم .

در پایین روی دکمه ورود کلیک کنید .
ورود به پورتال عمده فروشی هورا